• Placeholder
  • Waluta

Filtruj produkty

Cena:

od do

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

43,90 zł z VAT 35,69 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

45,9024,90 zł z VAT 20,24 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 2m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 2m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

18,91 zł z VAT 15,37 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 1m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 1m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

17,90 zł z VAT 14,55 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m

Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m

Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego. Długość przewodu 1m typ złączy FC/PC -SC/PC

0,00 zł z VAT 0,00 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m

Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m

Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego. Długość przewodu 1m typ złączy FC/PC -LC/APC

39,00 zł z VAT 31,71 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 200m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 200m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 200m

229,00 zł z VAT 186,18 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 75m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 75m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 75m

269,00 zł z VAT 218,70 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 50m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 50m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 50m

189,00 zł z VAT 153,66 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 40m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 40m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 40m

139,00 zł z VAT 113,01 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 30m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 30m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 30m

119,00 zł z VAT 96,75 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 20m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 20m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 20m

0,0047,97 zł z VAT 47,97 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 15m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 15m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 15m

64,0049,00 zł z VAT 39,84 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 10m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 10m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 10m

59,0039,00 zł z VAT 31,71 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 5m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 5m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 5m

39,0029,00 zł z VAT 23,58 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 50m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 50m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 50m

139,90 zł z VAT 113,74 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 40m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 40m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 40m

109,90 zł z VAT 89,35 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 30m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 30m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 30m

89,90 zł z VAT 73,09 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 20m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 20m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 20m

64,89 zł z VAT 52,76 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 15m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 15m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 15m

49,90 zł z VAT 40,57 zł netto

Szczegóły

Ostatnio oglądane