• Placeholder
  • Waluta

Filtruj produkty

Cena:

od do

Patchcord Duplex 2xST - 2xST

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xST-2xST o jakość włókna wielomodowego OM2.

    27,00 zł z VAT 21,95 zł netto

    Szczegóły

    Ostatnio oglądane