od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

KATEGORIE

Sortuj według :

STRONA :
  • 1
  • / 1

Patchcord pigtail światłowodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xST-2xST o jakość włókna wielomodowego OM2.

Patchcord pigtail światłowodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX

ZOBACZ WIĘCEJ

27,00 zł z VAT
21,95 zł netto
Sortuj według :

STRONA :
  • 1
  • / 1
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail:
:: Wybierz grupę ::