• Placeholder
  • Waluta

Filtruj produkty

Cena:

od do

Patchcord pigtail światłowodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX

Patchcord pigtail światłowodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xST-2xST o jakość włókna wielomodowego OM2.

27,0019,00 zł z VAT 15,45 zł netto

Szczegóły

Ostatnio oglądane