od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

KATEGORIE

Sortuj według :

STRONA :
  • 1
  • / 1
Producent: Megasat, no name, Ofiber

Adapter optyczny FC-PC/FC-PC

Adapter optyczny FC/PC wykorzystywany do łączenia dwóch przewodów optycznych ze wspólnymi zakończeniami

Adapter optyczny FC-PC/FC-PC

ZOBACZ WIĘCEJ

9,50 zł z VAT
7,72 zł netto

Adapter optyczny SC APC simplex z przezroczystą zaślepką

Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu.

Adapter optyczny SC APC simplex z przezroczystą zaślepką

ZOBACZ WIĘCEJ

2,79 zł z VAT
2,27 zł netto

Adapter optyczny SC-PC/FC-PC

Adapter światłowodowy SC/PC-FC/PC jednomodowy do połączenia dwóch jednomodowych włókien światłowodowych, zakończonych złączami SC/PC i FC/PC.

Adapter optyczny SC-PC/FC-PC

ZOBACZ WIĘCEJ

13,00 zł z VAT
10,57 zł netto

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x16

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x16

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x16

ZOBACZ WIĘCEJ

73,00 zł z VAT
59,35 zł netto

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x2

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2

ZOBACZ WIĘCEJ

41,00 zł z VAT
33,33 zł netto

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x4

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x4

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x4

ZOBACZ WIĘCEJ

43,00 zł z VAT
34,96 zł netto

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x8

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x8

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x8

ZOBACZ WIĘCEJ

44,50 zł z VAT
36,18 zł netto

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x16

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x16

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x16

ZOBACZ WIĘCEJ

175,00 zł z VAT
142,28 zł netto

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x2

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x2

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x2

ZOBACZ WIĘCEJ

54,90 zł z VAT
44,63 zł netto

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x4

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4

ZOBACZ WIĘCEJ

69,00 zł z VAT
56,10 zł netto

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8 z grubszymi włóknami

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm

ZOBACZ WIĘCEJ

95,00 zł z VAT
77,24 zł netto

Splitter Optyczny z pigtail 1x2 1310/1550nm FC/PC

Splitter optyczny 1x2 Megasat to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

Splitter Optyczny z pigtail 1x2 1310/1550nm FC/PC

ZOBACZ WIĘCEJ

149,00 zł z VAT
121,14 zł netto

Splitter Optyczny z pigtail 1x4 1310/1550nm FC/PC

Splitter optyczny 1x4 Megasat to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

Splitter Optyczny z pigtail 1x4 1310/1550nm FC/PC

ZOBACZ WIĘCEJ

229,00 zł z VAT
186,18 zł netto

Splitter Optyczny z pigtail 1x8 1310/1550nm FC/PC

Splitter optyczny 1x8 Megasat to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

Splitter Optyczny z pigtail 1x8  1310/1550nm FC/PC

ZOBACZ WIĘCEJ

369,00 zł z VAT
300,00 zł netto

Splitter PLC 1x16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x16

Splitter PLC 1x16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

ZOBACZ WIĘCEJ

179,00 zł z VAT
145,53 zł netto

Splitter PLC 1x2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x2

Splitter PLC 1x2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

ZOBACZ WIĘCEJ

49,00 zł z VAT
39,84 zł netto

Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x32

Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

ZOBACZ WIĘCEJ

309,00 zł z VAT
251,22 zł netto

Splitter PLC 1x4 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x4

Splitter PLC 1x4 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

ZOBACZ WIĘCEJ

74,00 zł z VAT
60,16 zł netto

Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8

Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

ZOBACZ WIĘCEJ

94,00 zł z VAT
76,42 zł netto
Sortuj według :

STRONA :
  • 1
  • / 1
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail:
:: Wybierz grupę ::