• Placeholder
 • Waluta

Filtruj produkty

Cena:

od do

Producent

Rowery elektryczne

  E-bike to rower elektryczny, wyposażony w silnik elektryczny. Pomaga on osiągnąć i utrzymać prędkość maksymalnie do 25 km/h. Do jego prowadzenia nie są potrzebne żadne dodatkowe uprawnienia. Jazda wygląda podobnie jak w przypadku poruszania się motocyklem, przekręcamy manetkę dodając gazu. Rower elektryczny możemy naładować z normalnego gniazdka elektrycznego podobnie, jak każdy telefon komórkowy czy komputer. Jadąc rowerem, możemy korzystać z dowolnej trasy, omijać samochody stojące w korku, skorzystać ze ścieżki rowerowej, a w uzasadnionym przypadku nawet z chodnika. Ponadto, nie musimy martwić się miejscem parkingowym. Rower można przypiąć do znaku drogowego czy latarni lub po prostu go złożyć i zabrać ze sobą.

  Rower elektryczny e-bike Spacetronik AVENUE 14
  Spacetronik

  Rower elektryczny e-bike Spacetronik AVENUE 14"

  Zwinny i bezpieczny rower elektryczny, będący idealną alternatywą dla samochodu i poruszania się pieszo. Posiada innowacyjny system napędu, wyświetlacz LCD i koła 14''. Maks. prędkość 25 km/h. Bateria 7,8 Ah i zasięg do 45 km.

  2 149,001 999,00 zł z VAT 1 625,20 zł netto

  Szczegóły

  Elektryczny rower E-Bike Windgoo B15 czarny

  Elektryczny rower E-Bike Windgoo B15 czarny

  E-bike to idealne narzędzie do poruszania się po dużych aglomeracjach miejskich. Rower z napędem elektrycznym cechuje szybkość poruszania się jak i ładowania baterii.

  1 549,001 459,00 zł z VAT 1 186,18 zł netto

  Szczegóły

  Ostatnio oglądane