• Placeholder
  • Waluta

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 20m

  • Niedostępny

    Prosimy o kontakt

  • Na magazynie

    Zamówienia złożone do 13.00 - Wysyłka dzisiaj

    Do wysyłki pozostało:

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

64,90 zł z VAT 52,76 zł netto

Szybkie zakupy bez rejestracji

Dodaj produkt do koszyka, wypełnij formularz i gotowe

Zamówienia telefoniczne

Zamówienia hurtowe

Płatności


Ekranowany kabel światłowodowy ze złączami FC/PC. Złącza FC/PC dzięki gwintowanej nasadce zapewniają stabilne połączenie, a przypadkowe szarpnięcie za światłowód nie powoduje wysunięcia się złącza z gniazda.
Patchord dedykowany jest do systemów dystrybucji telewizji satelitarnej oraz naziemnej DVB-T z wykorzystaniem światłowodów. Stanowić może połączenie między konwerterem optycznym lub nadajnikiem z zestawu, a pierwszym splitterem optycznym wewnątrz budynku.
Produkt o zwiększonych właściwościach elastycznych, pozwalających na łatwiejsze i bezpieczne zginanie kabla. 


Dane techniczne:
- przewód ITU-T G.657A LSZH
- Możliwość stosowania wewnątrz i zewnątrz budynków
- Nacisk 3000N
- Temperatura przechowywania od -40 do +80 st. Celsjusza
- Temperatura pracy od -15 do +75 st. Celsjusza
- Nominalna średnica zewnętrzna 2.95 ± 0.2
- Maksymalne obciążenie rozciągające 500N
- minimalny promień gięcia > 15mm
- odporny na UV
- Długość 20m

Cechy produktu

Inne produkty z tej samej kategorii

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 30m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 30m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 30m

79,90 zł z VAT 64,96 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 200m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 200m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 200m

229,00 zł z VAT 186,18 zł netto

Szczegóły

tłumik optyczny OFA 010 FC/PC 10dB

tłumik optyczny OFA 010 FC/PC 10dB

Tłumik optyczny producenta Polytron wyposażony w złącze FC/PC, tłumienie 10dB

45,00 zł z VAT 36,59 zł netto

Szczegóły

tłumik optyczny OFA 015 FC/PC 15dB

tłumik optyczny OFA 015 FC/PC 15dB

Tłumik optyczny producenta Polytron wyposażony w złącze FC/PC, tłumienie 15dB

49,0019,00 zł z VAT 15,45 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 5m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 5m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 5m

39,0029,00 zł z VAT 23,58 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 40m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 40m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 40m

139,00 zł z VAT 113,01 zł netto

Szczegóły

OPM-HFN3 kabel z wtykiem N 3m

OPM-HFN3 kabel z wtykiem N 3m

Kabel koncentryczny OPM-HFN z końcówkami N o długości 3m

129,0069,00 zł z VAT 56,10 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 75m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 75m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 75m

269,00 zł z VAT 218,70 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 10m

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 10m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 10m

59,0039,00 zł z VAT 31,71 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 1m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 1m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 1m

12,90 zł z VAT 10,49 zł netto

Szczegóły

Adapter optyczny SC-PC/FC-PC

Adapter optyczny SC-PC/FC-PC

Adapter światłowodowy SC/PC-FC/PC jednomodowy do połączenia dwóch jednomodowych włókien światłowodowych, zakończonych złączami SC/PC i FC/PC.

13,00 zł z VAT 10,57 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 10m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 10m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 10m

39,90 zł z VAT 32,44 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m

Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m

Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego. Długość przewodu 1m typ złączy FC/PC -SC/PC

0,00 zł z VAT 0,00 zł netto

Szczegóły

Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m

Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m

Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego. Długość przewodu 1m typ złączy FC/PC -LC/APC

39,00 zł z VAT 31,71 zł netto

Szczegóły

kabel optyczny zbrojony ze złączkami FC/PC 25m

kabel optyczny zbrojony ze złączkami FC/PC 25m

Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego wersja zbrojona z linką stalową. Długość przewodu 25m

119,00 zł z VAT 96,75 zł netto

Szczegóły

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Wpisz swój komentarz

weryfikator

Formularz kontaktowy

Wpisz swoje pytanie

weryfikator

Strefa marek

  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder

Ostatnio oglądane