od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

KATEGORIE

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 30m

  • Czas wysyłki w dniach: 0 *
  • * Jeżeli "0" - PROSIMY O KONTAKT!
  • * Jeżeli "1" - Zamówienie do 13.00 - Wysyłka tego samego dnia
  • Producent: POLYTRON
119,00 zł z VAT
96,75 zł netto

Zapytaj o produkt [ formularz kontaktowy ]

  • Polecamy też szybkie zakupy bez rejestracji - towar w koszyk,
  • wypełniamy formularz lub zapraszamy do składania
  • zamówień telefonicznych
  • tel: +48 661 082 052/tel: +48 (65) 511 74 08
  • tel: +48 723 082 052 - tylko dla zamówień hurtowych !!!
Poleć produkt na :

Ekranowany kabel światłowodowy typ OFI ze złączami FC/PC. Złącza FC/PC dzięki gwintowanej nasadce zapewniają stabilne połączenie. Dzięki niej przypadkowe szarpnięcie za światłowód nie powoduje wysunięcia się złącza z gniazda.
Patchord dedykowany jest do systemów dystrybucji telewizji satelitarnej oraz naziemnej DVB-T z wykorzystaniem światłowodów. Stanowić może połączenie między konwerterem optycznym lub nadajnikiem z zestawu, a pierwszym splitterem optycznym wewnątrz budynku.

Dane techniczne:

- przewód G657A-LSZH
- minimalny promień gięcia > 30mm
- odporny na UV

Typ

OFI 003

OFI 005

OFI 010

OFI 020

OFI 030

OFI 040

OFI 050

OFI 075

OFI 100

OFI 150

OFI 200

Symbol

9245400

9245402

9245404

9245406

9245408

9245410

9245412

9245414

9245416

9245418

9245420

Długość

3 m

5 m

10 m

20 m

30 m

40 m

50 m

75 m

100 m

150 m

200 m

Złącza

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

Inne produkty z tej kategorii

  • kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 5m

    kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 5m
    39,00 zł z VAT
    31,71 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 1m

    Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 1m
    12,90 zł z VAT
    10,49 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 40m

    kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 40m
    139,00 zł z VAT
    113,01 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m

    Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m
    0,00 zł z VAT
    0,00 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 20m

    Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 20m
    64,90 zł z VAT
    52,76 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 200m

    Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 200m
    229,00 zł z VAT
    186,18 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 3m

    kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 3m
    33,00 zł z VAT
    26,83 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 15m

    Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 15m
    49,90 zł z VAT
    40,57 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • OPM-HFN3 kabel z wtykiem N 3m

    OPM-HFN3 kabel z wtykiem N 3m
    129,00 zł z VAT
    104,88 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 50m

    kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 50m
    189,00 zł z VAT
    153,66 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 15m

    kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC - 15m
    64,00 zł z VAT
    52,03 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 10m

    Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 10m
    39,90 zł z VAT
    32,44 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • tłumik optyczny OFA 010 FC/PC 10dB

    tłumik optyczny OFA 010 FC/PC 10dB
    45,00 zł z VAT
    36,59 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 30m

    Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 30m
    79,90 zł z VAT
    64,96 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 5m

    Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 5m
    23,90 zł z VAT
    19,43 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail:
:: Wybierz grupę ::