od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

KATEGORIE

Media konwerter ULTIMODE M-023M

  • Czas wysyłki w dniach: 0 *
  • * Jeżeli "0" - PROSIMY O KONTAKT!
  • * Jeżeli "1" - Zamówienie do 13.00 - Wysyłka tego samego dnia
125,00 zł z VAT
101,63 zł netto

Zapytaj o produkt [ formularz kontaktowy ]

  • Polecamy też szybkie zakupy bez rejestracji - towar w koszyk,
  • wypełniamy formularz lub zapraszamy do składania
  • zamówień telefonicznych
  • tel: +48 661 082 052/tel: +48 (65) 511 74 08
  • tel: +48 723 082 052 - tylko dla zamówień hurtowych !!!
Poleć produkt na :

Media konwerter ULTIMODE M-023M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy.

- 1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45

- odległość transmisji - 2 km- transmisja przez dwa światłowody wielomodowe

- diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia 

- bardzo łatwa instalacja (plug and play) 

- w komplecie zasilacz

Media konwerter ULTIMODE M-023M to niezawodne urządzenie pozwalające na przesyłanie sygnału Fast Ethernet w dwóch wielomodowych włóknach światłowodowym na odległość 2 km. Media konwerter posiada dwa złącza SC służące do nadawania (TX) bądź odbierania sygnału (RX). Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II oknie transmisyjnym - 1310 nm.

Urządzenia ULTIMODE mają wbudowaną autodetekcję MDI/MDIX w związku z czym nie wymagają stosowania kabli krosowych oraz automatycznie wykrywają i ustawiają prędkość i tryb transmisji danych. Działają z mechanizmem "store and forward", który sprawdza poprawność wszystkich danych odbieranych przez obliczanie sum kontrolnych.

Media konwertery serii ULTIMODE są w pełni kompatybilne ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Instalacja i użytkowanie urządzenia jest bardzo proste (plug nad play). Diody znajdujące się na urządzeniu informują na bieżąco o stanie pracy media konwertera.Czas działania diody laserowej z rezonatorem Fabry-Perota (MTBF) wynosi minimalnie 100.000 godzin (ponad 11 lat).

 

Parametry techniczne

 

 Nazwa:

 ULTIMODE M-023M

 Kod:

 

 Standardy:

 IEEE 802.3u, IEEE 802.3u

 Port LAN:

 802.3 (10Base-TX), 802.3u (100Base-TX/FX)

 RJ-45 UTP/STP kat. 3, 4, 5, maks. 100M

 Port optyczny:

 Światłowód wielomodowy (50/125μm, 62.5/125μm)

 Max 2 km

 Długość fali TX:

 1310 nm

 Długość fali RX:

 1310 nm

 Złącza optyczne:

 2xSC

 Moc nadawana:

 -22 ... -12 dB

 Czułość odbiornika:

 -30 ... -13 dB

 Sztybkość transmisji:

 10/100 Mb/s

 Zasilanie:

 DC 5V/ 2A

 Temperaura pracy:

 0 ... 50 o C

Inne produkty z tej kategorii

  • Media konwerter ULTIMODE M-203G

    Media konwerter ULTIMODE M-203G
    219,00 zł z VAT
    178,05 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail:
:: Wybierz grupę ::