• Placeholder
  • Waluta

Promocje

Optyczny miernik mocy PON OPM VFL Spacetronik SP-PON363
Spacetronik

Optyczny miernik mocy PON OPM VFL Spacetronik SP-PON363

Miernik mocy Spacetronik SP-PON363 jest specjalnie zaprojektowany do budowy i konserwacji sieci PON, które można podłączyć między OLT i ONT. Sygnał głosu, danych, wideo (1310/1490/1550) online można mierzyć synchronicznie

1 249,00938,99 zł z VAT 763,41 zł netto

Szczegóły

Odbiornik Bluetooth 4.2 1Mii B06 Pro 60m
1Mii

Odbiornik Bluetooth 4.2 1Mii B06 Pro 60m

Odbiornik Bluetooth 4.2, zasięg do 60 metrów. Podłączenie Jack lub Toslink.

229,90194,91 zł z VAT 158,46 zł netto

Szczegóły

Etui Exec 2 Apple iPhone Xs czerwony
GHOSTEK

Etui Exec 2 Apple iPhone Xs czerwony

Oferowany produkt to etui ochronne Exec 2 do telefonu Apple iPhone Xs producenta Ghostek, kolor czerwony

49,0029,00 zł z VAT 23,58 zł netto

Szczegóły

Etui Nautical Apple iPhone 7 Plus czerwony
GHOSTEK

Etui Nautical Apple iPhone 7 Plus czerwony

Oferowany produkt to etui ochronne Nautical do telefonu Apple iPhone 7 Plus producenta Ghostek, kolor czerwony

59,0039,00 zł z VAT 31,71 zł netto

Szczegóły

Etui Nautical Apple iPhone 7 czerwony
GHOSTEK

Etui Nautical Apple iPhone 7 czerwony

Oferowany produkt to etui ochronne Nautical do telefonu Apple iPhone 7 producenta Ghostek, kolor czerwony

59,0039,00 zł z VAT 31,71 zł netto

Szczegóły

Obudowa do kamery Reolink Argus 2 kamuflaż

Obudowa do kamery Reolink Argus 2 kamuflaż

Ochronna silikonowa obudowa do kamery Reolink Argus 2. Dzięki swoim elastycznym właściwościom idealnie dopasuje się do konstrukcji kamery i zapewni dodatkową ochronę. W zestawie stylowy uchwyt montażowy.

70,9064,00 zł z VAT 52,03 zł netto

Szczegóły

Obudowa do kamery Reolink Argus 2 czarna

Obudowa do kamery Reolink Argus 2 czarna

Ochronna silikonowa obudowa do kamery Reolink Argus 2. Dzięki swoim elastycznym właściwościom idealnie dopasuje się do konstrukcji kamery i zapewni dodatkową ochronę. W zestawie stylowy uchwyt montażowy.

78,9064,00 zł z VAT 52,03 zł netto

Szczegóły

Czujnik magnetyczny otwarcia drzwi Maxkin DWS-303

Czujnik magnetyczny otwarcia drzwi Maxkin DWS-303

Czujka bezprzewodowa magnetyczna otwarcia drzwi/okna do systemu alarmowego. Zasilanie bateryjne 1x AA

55,9061,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Szczegóły

Alarm bezprzewodowy Maxkin Tutti Touch WiFi z czujką magnetyczną DWS-303

Alarm bezprzewodowy Maxkin Tutti Touch WiFi z czujką magnetyczną DWS-303

Alarm bezprzewodowy Tutti Touch WiFi z możliwością sterowania za pomocą aplikacji lub z panelu. Przycisk SOS na panelu głównym. Zestaw z czujką magnetyczną DWS-303.

399,00332,10 zł z VAT 270,00 zł netto

Szczegóły

Alarm bezprzewodowy Maxkin Conch-D WiFi z czujką magnetyczną DWS-303

Alarm bezprzewodowy Maxkin Conch-D WiFi z czujką magnetyczną DWS-303

Alarm bezprzewodowy Conch WiFi z możliwością sterowania za pomocą aplikacji. Szybka i prosta instalacja, jeden przycisk do pełnej obsługi. Zestaw Z czujką magnetyczną DWS-303.

359,00307,50 zł z VAT 250,00 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 20m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 20m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

67,0049,00 zł z VAT 39,84 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

45,9024,90 zł z VAT 20,24 zł netto

Szczegóły

Podstawka pod TV Meliconi Rotobridge Elite M biała 469001

Podstawka pod TV Meliconi Rotobridge Elite M biała 469001

Podstawka pod telewizor z możliwością obrotu o 360stopni. Maksymalny udźwig do 70kg, kolor czarny, rozmiar M. Nowoczesny design.

239,00139,00 zł z VAT 113,01 zł netto

Szczegóły

Podstawka pod TV Meliconi Rotobridge Elite L czarna

Podstawka pod TV Meliconi Rotobridge Elite L czarna

Podstawka pod telewizor z możliwością obrotu o 360stopni. Maksymalny udźwig do 70kg, kolor czarny. Nowoczesny design.

299,00199,00 zł z VAT 161,79 zł netto

Szczegóły

Rama Alcad D47 na 9 modułów
Alcad

Rama Alcad D47 na 9 modułów

Rama nośna dla zasilacza, wzmacniacza i 8 modułów lub zasilacza i 9 modułów, odległość 47 mm.

79,0055,01 zł z VAT 44,72 zł netto

Szczegóły

Unifon domofonowy 4+N 2-przyciskowy Alcad TUN-002
Alcad

Unifon domofonowy 4+N 2-przyciskowy Alcad TUN-002

Dodatkowy unifon domofonowy dwu-przyciskowy do rozbudowy systemów opartych na okablowaniu 4+N. Drugi przycisk funkcyjny.

79,0049,00 zł z VAT 39,84 zł netto

Szczegóły

Unifon domofonowy 4+N 1-przyciskowy Alcad TUN-001
Alcad

Unifon domofonowy 4+N 1-przyciskowy Alcad TUN-001

Dodatkowy unifon domofonowy jedno-przyciskowy do rozbudowy systemów opartych na okablowaniu 4+N

75,0145,01 zł z VAT 36,59 zł netto

Szczegóły

Etui Exec 2 Samsung Galaxy Note8 srebrny
GHOSTEK

Etui Exec 2 Samsung Galaxy Note8 srebrny

Oferowany produkt to etui ochronne Exec 2 do telefonu Samsung Galaxy Note8 producenta Ghostek, kolor srebrny

49,0029,00 zł z VAT 23,58 zł netto

Szczegóły

Etui Exec 2 Samsung Galaxy Note8 czarny
GHOSTEK

Etui Exec 2 Samsung Galaxy Note8 czarny

Oferowany produkt to etui ochronne Exec 2 do telefonu Samsung Galaxy Note8 producenta Ghostek, kolor czarny

49,0029,00 zł z VAT 23,58 zł netto

Szczegóły

Etui Exec 2 Samsung Galaxy Note8 brązowy
GHOSTEK

Etui Exec 2 Samsung Galaxy Note8 brązowy

Oferowany produkt to etui ochronne Exec 2 do telefonu Samsung Galaxy Note8 producenta Ghostek, kolor brązowy

49,0029,00 zł z VAT 23,58 zł netto

Szczegóły

Ostatnio oglądane