od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

KATEGORIE

Technisat Digit ISIO S2 srebrny

 • Czas wysyłki w dniach: 0 *
 • * Jeżeli "0" - PROSIMY O KONTAKT!
 • * Jeżeli "1" - Zamówienie do 13.00 - Wysyłka tego samego dnia
 • Producent: Technisat
949,00 zł z VAT
771,54 zł netto

Zapytaj o produkt [ formularz kontaktowy ]

 • Polecamy też szybkie zakupy bez rejestracji - towar w koszyk,
 • wypełniamy formularz lub zapraszamy do składania
 • zamówień telefonicznych
 • tel: +48 661 082 052/tel: +48 (65) 511 74 08
 • tel: +48 723 082 052 - tylko dla zamówień hurtowych !!!
Poleć produkt na :
 Cechy produktu
Kompresja
H.264 Full HD
Oprogramowanie
Własne
Rodzaj głowicy SAT
DVB-S2 DUAL IN
Obsługa Unicable
Unicable I EN50494
Pay TV
CX
CI+
Nagrywanie PVR
PVR - zew. USB 2.0
Wyświetlacz
VFD
Internet
LAN - RJ45
LAN - WiFi po USB
Dodatkowe funkcje
Funkcja aplikacji na telefon
Funkcja FASTSCAN
Obsługa IPTV

Satelitarny dekoder HDTV wyposażony w podwójny tuner Twin,internetowy moduł ISIO oraz funkcję nagrywarki na zewnętrzny dysk twardy. Technologia HDTV oznacza telewizję wysokiej
rozdzielczości, która zapewnia doskonałą jakość obrazu. Technologia HDTV umożliwia odtworzenie obrazu z zachowaniem wysokiego poziomu szczegółowości i głębi.

ISIO Internet-Technologie
Dzięki wyposażeniu w wiele funkcjonalności IP urządzenie umożliwia dostęp do usług interaktywnych, bibliotek mediów, swobodne surfowanie w Internecie, korzystanie z usług "Video-on-demand" i możliwości oferowanych przez HbbTV. (HbbTV to technologia, która pozwala podczas oglądania telewizji na uzyskiwanie dostępu do treści powiązanych z aktualnym programem).

watchmi
Z funkcją watchmi, którą posiadają produkty TechniSat serii ISIO, zyskujecie Państwo dostęp do telewizji na życzenie i informacji o programie "SiehFern INFO". Dzięki zintegrowaniu kanałów tematycznych watchmi - spersonalizowanej telewizji od Axel Springer Digital TV - z usługą informacji o programie "SiehFern INFO", powstało nowe interaktywne medium, które łączy zalety internetu i telewizji.

HbbTV
Interaktywne usługi dodatkowe i dodatkowe informacje o bieżącym programie za pośrednictwem Internetu.

SiehFern INFO Plus (usługa dodatkowa)
W tym informatorze o programach (ePID) firma TechniSat oferuje bezpłatnie aktualny i wyczerpujący przegląd wielu programów. Przegląd programów obejmuje do siedmiu kolejnych dni, jest uzupełniony o funkcję wyszukiwania, sortowania według rodzajów oraz (w przypadku odbioru satelitarnego) materiał ilustracyjny dotyczący wybranych programów. Poprzez SiehFern INFO Plus można szybko i wygodnie aktywować timer.

ISIPRO
Bezpłatny menedżer list kanałów TechniSat eliminuje żmudne i uciążliwe ręczne poszukiwania stacji. Na wypadek zmiany częstotliwości nadawania lub włączenie/wyłączenia kanałów funkcja ta została wyposażona w automatyczną aktualizację listy kanałów. Operacja ta jest przeprowadzana po zaakceptowaniu aktualizacji. Indywidualne listy kanałów użytkownika pozostają zachowane, a w razie potrzeby odpowiednio dostosowane.

TechniMatic (usługa dodatkowa)
Darmowa aktualizacja oprogramowania sprawia, że wszystkie urządzenia Technisat są gotowe do pracy. Dostęp, do najnowszych wersji oraz aktualnych poprawek mają Państwo w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Aby sprawdzić ich dostępnoć, wystarczy w menu urządzenia wybrać opcję "Sprawdź czy jest dostępna nowa wersja oprogramowania".

AutoInstall
Przy pierwszym uruchomieniu urządzenia warto dopasować jego podstawowe ustawienia (szczególnie do lokalnych warunków). Asystent instalacji TechniSat przeprowadza krok po kroku przez kolejne etapy instalacji, wykorzystując okna dialogowe. Dzięki temu konfiguracja jest szybka i bezproblemowa. W ten sposób urządzenie jest w krótkim czasie gotowe do pracy.

TechniFamily
Funkcja TechniFamily umożliwia tworzenie chronionych hasłem profili użytkowników. Dla każdego profilu można zdefiniować oddzielne prawa i ograniczenia, np. w zakresie dostępu do wybranych kanałów, dziennego limitu czasu oglądania telewizji lub maksymalnego czasu korzystania z urządzenia. Funkcja ta umożliwia rodzicom kontrolować jaki dostęp do telewizji mają mieć dzieci.

MyTechniSat-App
Nigdy wcześniej Państwa dekoder nie był tak wszechstronny: odbiór programów TV i radia, odtwarzanie multimediów, nagrywanie. Dzięki aplikacji MyTechniSat na Smartphony i iPhony Apple, możecie Państwo za pomocą dotykowego ekranu telefonu, sterować swoimi urządzeniami TechniSat. Również będąc poza domem zdalnie zaprogramoujecie Państwo nagrania przez internet w swoim Smartphonie.

HDTV
HDTV oznacza telewizję wysokiej rozdzielczości, która zapewnia doskonałą jakość obrazu. Technologia HDTV umożliwia odtworzenie obrazu z zachowaniem wysokiego poziomu szczegółowości i głębi. Kontrast oraz kształty są przedstawiane z większą precyzją i w żywszych kolorach. Dodatkowo, poszerzony format obrazu programów HDTV lepiej odpowiada sposobowi postrzegania ludzkiego oka. Odtwarzany w tym formacie obraz stwarza wrażenie bardziej zbliżonego do rzeczywistości.

Tuner TWIN
Urządzenie posiada dwa odbiorniki (tunery). Pozwala to na jednoczesne oglądanie jednego programu i nagrywanie innego. Możliwe jest także równoległe oglądanie dwóch programów (obraz w obrazie).

Funkcja Timeshift
Ta niezwykle przydatna i popularna funkcja umożliwia odtwarzanie programu już w trakcie jego nagrywania. Nagrywanie i odtwarzanie realizowane są jednocześnie. Trwające nagranie może zostać w dowolnym momencie zatrzymane i odtworzone w innym momencie. Możliwe jest także ponowne odtwarzanie wybranych scen i szybkie pomijanie nieistotnych fragmentów. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość rozpoczęcia odtwarzania lub jego zatrzymania i kontynuowania w dowolnie wybranym momencie.

Perfect Recording
Rozpoznawanie przesunięcia czasu emisji w trybie DVR

CI+
Urządzenie jest wyposażone w złącze typu Common Interface (CI+). Jest to uniwersalne złącze służące do odbioru płatnych kanałów telewizyjnych i radiowych (np. Cyfra +, telewizja n HD na kartę), bez żadnych dodatkowych dekoderów, wystarczy moduł CI+ oraz karta abonamentowa.

Conax
Wbudowany system dekodowania CONAX z czytnikiem kart Smartcard służący do odbioru płatnych kanałów telewizyjnych i radiowych (np. telewizji na kartę, MTV Unlimited).
 
Kemping
Urządzenie może być zasilane zarówno z wykorzystaniem sieci 230 V, jak i sieci o napięciu 12 V, na przykład z gniazda samochodowego. Oznacza to możliwość używania poza warunkami domowymi, na przykład na kempingu.

Universal Plug And Play (UPnP)
Urządzenie może zostać łatwo podłączone do wbudowanego złącza Ethernet (opcjonalnie także za pośrednictwem adaptera WLAN) i włączone do sieci domowej, łącząc takie urządzenia jak komputer, telewizor, zestaw audio, aparaty cyfrowe itp. za pośrednictwem protokołu UPnP/DLNA.
 
Interfejs sieciowy
Poprzez złącze sieciowe urządzenie może zostać podłączone do sieci domowej, na przykład za pomocą routera DSL.

HTML5
Produkty serii ISIO obsługują serwisy filmowe i VideoOnDemand oparte o HTML5, jak np.YouTube. HTML5-Video to najnowszy standard prezentacji filmów na stronach www. Dzięki kompatybilności z tym systemem dekodery ISIO są przygotowane do odbioru wielu nowych stron i treści.

Funkcja PIP
Działanie funkcji obraz w obrazie (PIP, Picture In Picture) polega na pomniejszeniu okienka z wyświetlanym programem telewizyjnym i wyświetlanie go przy krawędzi ekranu w trakcie oglądania innego programu.


Żyjesz aktywnie, pracujesz poza domem, dużo podróżujesz, ale lubisz też po pracowitym dniu relaksować się przed telewizorem?
Chciałbyś, będąc poza domem, móc w każdej chwili zaprogramować nagrywanie ulubionych seriali telewizyjnych, audycji sportowych, czy ciekawych premier filmowych, na które nie zdążysz wrócić do domu? Nic prostszego, teraz dzięki aplikacji MyTechniSat app, wszyscy posiadacze smartfonów i tabletów (z systemem iOS lub Android) mogą zdalnie zarządzać swoim dekoderem TechniSat ISIO.

Aplikacja pozwala użytkownikom dekoderów satelitarnych TechniSat DIGIT ISIO S i TechniCorder ISIO S oraz kablowych DIGIT ISIO C i DigiCorder ISIO C sterować nimi zdalnie za pomocą smartfona, używając panelu dotykowego, jak zwykłego pilota. Można również na ekranie smartfona odtwarzać pliki multimedialne (z muzyką, zdjęciami czy filmami), zapisane w pamięci dekodera. Zawsze w zasięgu ręki jest również aktualny elektroniczny program telewizyjny na 7 dni (EPG).

Komfortowa obsługa i intuicyjna nawigacja www

Poza możliwością używania ekranu dotykowego telefonu, jak normalnego pilota, MyTechniSat-App pozwala (w obrębie zasięgu WLAN) łatwo, szybko i intuicyjnie nawigować po menu i listach programów za pomocą panelu kontrolnego i tylko trzech przycisków. Dotykowy panel kontrolny sprawia również, że korzystanie z internetu, dzięki bezpośredniej obsłudze kursora, oraz możliwości przewijania i powiększania obrazu, jest niezwykle wygodne. Teksty, np. adresy stron www, można wpisywać za pomocą dotykowej klawiatury.

EPG i nagrywanie

Z aplikacją MyTechniSat Smartphone-App mogą Państwo zdalnie, będąc poza domem, przeglądać elektroniczny program TV (EPG) i programować nagrania na swoim dekoderze ISIO. Potrzebny jest tylko smartfon z dostępem do internetu. Wystarczy go jednorazowo zarejestrować, aby swobodnie korzystać z zalet aplikacji. Każde kolejne logowanie będzie możliwe bez podawania IP czy innych ustawień.

Pliki multimedialne

Zdjęcia, muzyka i filmy zapisane w pamięci dekodera TechniSat można (w obrębie zasięgu sieci WLAN) przeglądać na smartfonie lub tablecie. Można odtwarzać również nagrania, przy pomocy zainstalowanego media playera.

Kolor srebrny

Cechy
- Tuner: Podwójny HDTV
- DVRready: Cyfrowa nagrywarka wideo na zewnętrzny dysk twardy
- Moduł IP umożliwiający pełen dostęp do zasobów internetu oraz usług dodatkowych tj. VoD oraz HbbTV
- Wyświetlacz alfanumeryczny
- Funkcje sieciowe: U PnP/DLNA/Client- & Server
- Livestreaming U PnP
- Wsparcie adaptera TechniSat USB-Bluetooth

Złącza
- 1x HDMI (out)
- 3x USB 2.0
- 1x Common Interface Plus (CI+)
- 1x Czytnik kart Smartcard
- 1x Cyfrowe - elektryczne wyjście audio
- 1x Cyfrowe - optyczne wyjście audio
- 1x Analogowe wyjście audio (prawy/lewy)
- 1x złącze Mini SCART
- 1x Ethernet 10/100 (RJ-45)
- 2x Złącze F
- 1x Złącze zewnętrznego czujnika podczerwieni

Czytnik kart pamięci
- 1x SD

Funkcje obrazu
- Obraz w obrazie (PIP): (2x SD, 2x HD, 1x SD oraz 1x HD)
- Obraz i obraz (PAP)
- Stopklatka
- Zoom

Pozostałe funkcje
- Główna lista kanałów: 10 000
- Lista programów ulubionych: 10 000
- Wybór programów regionalnych
- Telegazeta
- Napisy
- Lista ulubionych stron www: 1000
- Sleeptimer
- Budzik
- Języki menu OSD: 14

Funkcje i parametry
- Funkcjonalność internetowa ISIO: swobodny dostęp do zasób internetowych, serwisów Vod, ISIOlive, HbbTV.
- HbbTV: Interaktywna telewizja z pakietem darmowych informacji dodatkowych
- Funkcja TV lub Radio: Odbiór satelitarnych programów telewizyjnych i radiowych
- „SiehFern INFO Plus“ (SFI+): darmowy elektroniczny przewodnik po programach (rozbudowane EPG)
- ISIPRO: Automatyczna aktualizacja list programów
- TechniMatic: Automatyczna aktualizacja oprogramowania
- AutoInstall: Intuicyjny asystent pierwszej instalacji
- TechniFamily: Bezpieczny dostęp do telewizji dla najmłodszych członków rodziny
- MyTechniSat-App: Sterowanie, Serfowanie,
- Streamowanie oraz programowanie nagrań z aplikacją mobilną MyTechniSat-App

Systemy kodowania
Common Interface
- Conax
- CI+

Wspierane formaty i kodeki
- Formaty wideo: MP4, MKV, MOV, MPG, TS, TS4, VOB, WMV, AVI, ASF
- Kodeki wideo: MPEG-4, MPEG-2, MPEG-1, H.264
- Formaty audio: MP3, WAV, FLAC, M4A, MP2, OGG
- Formaty obrazu: JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF

Zasilanie / Pobór prądu
- Tryb pracy: 13 W
- Maksymalny pobór prądu: 22 W
- Tryb czuwania z funckją szybkiego startu: 6,9 W
- Tryb czuwania z zegarem LED: < 0,2 W

Zawartość opakowania
DIGIT ISIO S2, pilot TechniControl (wraz z bateriami), kabel HDMI, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna

Inne produkty z tej kategorii

 • Openbox Prismcube Ruby XBMC

  Openbox Prismcube Ruby XBMC
  249,00 zł z VAT
  202,44 zł
  207,32 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Ferguson ARIVA 103 Black

  Ferguson ARIVA 103 Black
  172,90 zł z VAT
  140,57 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Ferguson Ariva 254 Combo DVB-S2/T/C H.265 HEVC CI+

  Ferguson Ariva 254 Combo DVB-S2/T/C H.265 HEVC CI+
  289,00 zł z VAT
  234,96 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • AB CryptoBox 752HD Combo H.265 CX CI+ Aplikacja Android

  AB CryptoBox 752HD Combo H.265 CX CI+ Aplikacja Android
  329,00 zł z VAT
  267,48 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Golden Media ALPHA X DVB-S2 Multistream H.265 Linux OS

  Golden Media ALPHA X DVB-S2 Multistream H.265 Linux OS
  299,00 zł z VAT
  243,09 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Technisat ComboBox CE HD

  Technisat ComboBox CE HD
  169,00 zł z VAT
  137,40 zł
  121,14 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Blocker SmartCard nc+ Cameleon

  Blocker SmartCard nc+ Cameleon
  99,00 zł z VAT
  80,49 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Tuner NBox ADB 5800S seria BSKA KLASA A

  Tuner NBox ADB 5800S seria BSKA KLASA A
  119,00 zł z VAT
  96,75 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Głowica Dreambox DVB-S2X-MS MultiStream FBC Twin Tuner

  Głowica Dreambox DVB-S2X-MS MultiStream FBC Twin Tuner
  579,00 zł z VAT
  470,73 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Opticum HD Sloth Mini

  Opticum HD Sloth Mini
  179,00 zł z VAT
  145,53 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Openbox S3 Mini HD RF IPTV

  Openbox S3 Mini HD RF IPTV
  245,00 zł z VAT
  199,19 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Openbox SX9 Combo HD CI+

  Openbox SX9 Combo HD CI+
  579,00 zł z VAT
  470,73 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Formuler S Mini 4K Android 7.0 KODI

  Formuler S Mini 4K Android 7.0 KODI
  379,00 zł z VAT
  308,13 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • LINBOX AVIRA ST20 COMBO

  LINBOX AVIRA ST20 COMBO
  199,00 zł z VAT
  161,79 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • AMIKO HD 8142 TWIN TUNER DVB-C

  AMIKO HD 8142 TWIN TUNER DVB-C
  309,00 zł z VAT
  251,22 zł netto

  ZOBACZ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail:
:: Wybierz grupę ::