• Placeholder
 • Waluta

Filtruj produkty

Cena:

od do

Środowisko pracy

Ilość wyjść

Zysk anteny dBi

Anteny Jachtowe

Anteny satelitarne jachtowe są idealnym towarzyszem dla każdego, kto nie chce przegapić przyjemności płynącej z rozrywki cyfrowej podczas jazdy samochodem lub pływając jachtem lub statkiem. Automatyczny pozycjoner odnajduje wybranego satelitę po naciśnięciu przycisku i utrzymuje tę pozycję nawet podczas jazdy. Jest to możliwe dzięki systemowi automatycznego śledzenia, który wykrywa i automatycznie koryguje wszelkie zmiany kierunku. Idealny do stosowania w autobusach, samochodach kempingowych, statkach śródlądowych, jachtach i innych pojazdach poruszających się. Bezkolizyjny odbiór jest możliwy dzięki innowacyjnemu systemowi śledzenia, który utrzymuje antenę w pozycji nawet na wzburzonym morzu. Anteny są najlepiej zabezpieczone przed uszkodzeniami zewnętrznymi oraz słona wodą przez elegancki kaptur z tworzywa sztucznego. Nie ma potrzeby irytującego montażu i demontażu na miejscu. Zawarty w zestawie pozycjoner działa niezależnie i może być obsługiwany za pomocą dowolnego odbiornika satelitarnego.

  Antena Megasat Shipman Kompakt GPS Automat 2018 NEW!

  Antena Megasat Shipman Kompakt GPS Automat 2018 NEW!

  Najnowsza model automatycznej anteny satalitarnej Shipman Kompakt. Posiada zintegrowany odbiornik GPS, jest w stanie śledzić satelitę podczas jazdy pojazdu!

  7 990,00 zł z VAT 6 495,93 zł netto

  Szczegóły

  antena SAT Seaman 60 GPS/AutoSkew

  antena SAT Seaman 60 GPS/AutoSkew

  Antena o średnicy 60cm z automatycznym pozycjonerem oraz systemem GPS/AutoSkew. Przeznaczona do obszarów morskich oraz przybrzeżnych. Trzy wyjścia LNB do 3 tunerów.

  23 000,00 zł z VAT 18 699,19 zł netto

  Szczegóły

  antena SAT Seaman 45 GPS/AutoSkew

  antena SAT Seaman 45 GPS/AutoSkew

  Antena o średnicy 45cm z automatycznym pozycjonerem oraz systemem GPS/AutoSkew. Przeznaczona do obszarów morskich oraz przybrzeżnych. Trzy wyjścia LNB do 3 tunerów.

  17 900,00 zł z VAT 14 552,85 zł netto

  Szczegóły

  antena SAT Shipman 1x SAT GPS/AutoSkew

  antena SAT Shipman 1x SAT GPS/AutoSkew

  Antena Shipman z automatycznym pozycjonerem, systemem śledzenia satelity oraz GPS AutoSkew. Idealny do stosowania na autobusy, przyczepy kempingowe, statki, jachty i inne poruszające się pojazdy.

  8 200,00 zł z VAT 6 666,67 zł netto

  Szczegóły

  antena SAT Shipman 3x SAT

  antena SAT Shipman 3x SAT

  Antena Shipman z automatycznym pozycjonerem, potrójnym LNB i systemem śledzenia satelity. Antena samoczynnie ustawia sygnał z zadanego satelity w ciągu 30 sekund i automatycznie ją śledzi podczasie podróży.

  8 990,00 zł z VAT 7 308,94 zł netto

  Szczegóły

  antena SAT Shipman 1x SAT

  antena SAT Shipman 1x SAT

  Antena Shipman z automatycznym pozycjonerem i systemem śledzenia satelity. Antena samoczynnie ustawia sygnał z zadanego satelity w ciągu 30 sekund i automatycznie ją śledzi podczas podróży.

  7 900,00 zł z VAT 6 422,76 zł netto

  Szczegóły

  Ostatnio oglądane